Co aktuálně Vláďa chystá?

Co aktuálně Vláďa chystá?

29.05.2017 12:07

Když jsme připravovali projekt Futsal za život, těšili jsme se, že Vláďovi opravdu pomůžeme. A ty chvíle nyní nastávají! Náš kamarád čerpá část vaší pomoci, ale také sám pomáhá ostatním! 

Jsme rádi, že reportáž České televize s Vláďou se vám líbila a dnes pro vás máme na začátek nového týdne několik zajímavých zpráv. Pojďme si je v rychlosti projít:

- velkou radost nám udělalo, že Vláda se osmělil a začal využívat prostředky z vašich příspěvků. Děkujeme tedy znovu všem, že našemu kamarádovi umožnili se prát s ALS. Všichni víme, že Vláďa velmi věří v sílu mysli. „Začátkem července odjedu odpočívat a meditovat na ostrov Tenerife, věřím, že tam nastřádám novou energii,“ potěšil nás stálou snahou bojovat.

- toto vás jistě zaujme. Vláďa, sám trpělivě bojující, pomáhá dalším lidem, kteří se perou s ALS! "Dnes odpoledne vedu hodinu jógy pro organizaci ALSA, která se snaží pomáhat lidem, kteří podobně jako já bojují s ALS," vysvětlil nám. Je snad lepší důkaz, že má srdce na správném místě? Web organizace ALSA najdete na www.zsalsa.cz.

- Vláďa byl pozván k rozhovoru do jedné z rozhlasových stanic, o termínu vás budeme včas informovat. Stejně tak bylo zaznamenáno i jeho vystoupení v Léčivém divadle Gabriely Filippi, také vám o jeho zveřejnění podáme zprávu.