Jaké předměty se budou v sobotu dražit?

Jaké předměty se budou v sobotu dražit?

21.02.2020 10:54

Jak jistě víte, v sobotu se koná v Praze Benefiční večer pro Vláďu Mikuláše. V jeho programu je pamatováno také na dražbu sportovních artefaktů. O jaké jde?

Kromě slosování o ceny proběhne v průběhu večera dražba, ve které budou hrát prim sportovní artefakty, ale dojde i na další hodnotné ceny. Své dresy pro účel Benefice pro Vladimíra Mikuláše věnovala řada sportovců, od fotbalu, přes futsal, až po basketbal. Ale i dvě ceny mimosportovní jsou více než cenné.

Firma STINGO - Optical Fashion věnovala zhotovení páru multifokálních brýlových čoček v hodnotě 20.000 Kč a do dražby jde také jedno umělecké dílo. Malíř Josef Kubát věnoval obraz se sportovním motivem, který se vám na první pohled jistě zalíbí!

Položek se sportovní tématikou bude k dispozici celá řada. Mezi podepsanými dresy ční ty od hvězd Petra Čecha a Tomáše Rosického, rozhodně ale nezapadnou ani dresy od dalších Tomášů: Sivoka, Koubka, Necida, Vaclíka nebo Součka. Ale je toho ještě víc, podívejte se na podrobný přehled a nezapomeňte – Benefiční večer se již blíží. A jistě vás bude zajímat, že cena pro úvod dražby u všech těchto položek začíná na částce 1.000 Kč.

A ještě jedna důležitá informace: kromě dražby proběhne klasická soutěž o ceny (občas se jí říká tombola), ve které budou ve hře neméně zajímavé položky. Například kopačky a dres Daniela Pudila, podepsaný sparťanský dres Adama Hložka, šály ligových klubů Plzně, Bohemians či Jablonce, podepsaný dres nebo rukavice repre brankáře Jiřího Pavlenky. Nebo byste raději chtěli dres Hoffenheimu od Pavla Kadeřábka? Zkrátka dresů bude ve hře víc, stejně jako cen z jiných, než sportovních kruhů!


Položky, určené pro dražbu v rámci Benefice pro Vladimíra Mikuláše:

1) voucher od Stingo Optical Fashion na nákup multifokálních brýlových dioptrických čoček
2) obraz Josefa Kubáta
3) dres Petra Čecha (Chelsea) – podepsaný
4) dres Tomáše Rosického (Sparta Praha) - podepsaný
5) dres Jakuba Brabce (repre ČR) - podepsaný
6) dres Tomáše Necida (Den Haag) - podepsaný
7) dres Tomáše Koubka (Stade Rennais) - podepsaný
8) dres Tomáše Sivoka (SK Dynamo Č. Budějovice) - podepsaný
9) dres Jaromíra Bohačíka (basketbalová repre ČR) - podepsaný
10) dres Tomáše Vaclíka (FC Sevilla) - podepsaný
11) kopačky Tomáše Vaclíka - podepsané
12) dres Falcaa (futsalová repre Brazílie) - podepsaný
13) dres Bořka Dočkala (Sparta Praha) - podepsaný
14) dres Tomáše Součka (Slavia Praha) - podepsaný
15) dres Michala Seidlera (futsalová repre ČR) - podepsaný